AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

Įgyvendinamos projekto „Pabėgėlių iš Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija“ veiklos

Rūpintis savo psichikos sveikata nėra savanaudiškumas – tai būtinybė!
Keli šimtai ukrainiečių, kuriems teko bėgti iš tėvynės per kruviną karą, dabar gyvena Akmenės rajone. Pagrindinis dalykas, kurį jie čia gavo, yra saugumas ir parama, o tai jiems labai svarbu.
Jau 4 mėnesius Naujojoje Akmenėje pradėtas vykdyti projektas „Pabėgėlių iš Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija“, kuris finansuojamas ES lėšomis kartu su Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Akmenės rajono savivaldybės administracija. Projekto tikslas – suvienyti, palaikyti ir įkvėpti tikėjimą ir viltį praradusiems ir padėti visiems, kuriems to reikia.
Organizuojami paramos grupių susitikimai, taip pat edukacinės psichologinės paskaitos, stiprinančios psichikos sveikatą. Ukrainiečiai labai dėkingi už svetingą priėmimą bei šio projekto organizavimą, kurio dėka jie jaučiasi labiau pasitikintys savimi naujoje gyvenamojoje vietoje, o svarbiausia – jie žino, kad nėra vieni!

Psichologė
Liliia Logvin

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content