AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

PRAKTINIAI SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS UŽSIĖMIMAI BEI DEGUSTACIJA

Mityba yra vienas svarbiausių mūsų sveikatą įtakojančių elementų, todėl labai svarbu subalansuotos mitybos įpročius formuoti nuolatos. Siekiant padidinti sveikatos raštingumą sveikos mitybos srityje, formuoti sveiko maisto gamybos įgūdžius, Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdė sveikatai palankios mitybos praktinių užsiėmimų ciklą.
Š. m. rugpjūčio 9 d. Naujosios Akmenės miesto ir kaimiškosios seniūnijos žmonių su negalia bendrijos lankytojai turėjo galimybę susipažinti su sveikatai palankiais maisto produktais, sriubos bei desertų gaminimu, maisto produktų įvairove bei teikiama nauda. Degustuota „Gaspacho“ sriuba su daigintais česnakais, kepta duonele bei žalumynais ir desertas be pridėtinio cukraus, kurio sudėtyje buvo pasiflorų tyrė, kokosų pienas ir mangų tyrė.
Akmenės rajono savivaldybės socialinių paslaugų namų darbuotojai taip pat susipažino su sveikatai palankiais maisto produktais, padegustavo „Gaspacho“ sriubą, ragavo deserto, diskutavo apie maisto produktų įvairovę, vitaminus, daržovių reikšmę žmogaus organizmui, dienos racioną.
Užsiėmimus vedė gydomosios mitybos specialistė, „Mitybos džiunglės“ įkūrėja, Ilona Kuodienė. Dalyviams didžiausią įspūdį paliko tai, kad išklausius šiek tiek teorinės dalies paskaitos, visi turėjo galimybę paragauti sveikuoliškos sriubos, kuri puikiai tinka atsivėsinti šiltą vasaros dieną bei paragauti deserto iš niekada neragautų skonių derinių.
Veiklos finansuojamos Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Justina Jagminienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content