AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

Širdies ir kraujagyslių ligų CD profilaktikos programa

Sveikatos stiprinimo programos, skirtos širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai tvarkaraštis
Startuojame nuo balandžio 8 d. 18.00 val.
Visi užsiėmimai vyks biuro salėje (V. Kudirkos g. 27, Naujoji Akmenė)
Daugiau informacijos +370 663 13514

KVIEČIAME DALYVAUTI ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGŲ IR CUKRINIO DIABETO PROFILAKTIKOS PROGRAMOJE

Programos tikslas – integruojant pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigų bei savivaldybių visuomenės sveikatos biurų vykdomą sveikatinimo veiklą, motyvuoti gyventojus gyventi sveikiau, supažindinti šiuos asmenis su širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos veiksniais, sveikos gyvensenos principais, išmokyti keisti gyvenseną, valdyti stresą, pasirinkti sveikatai palankią mitybą bei fizinį aktyvumą.
Programa taikoma suaugusiems asmenims, kuriems nustatyta širdies ir kraujagyslių ligų ir/arba cukrinio diabeto rizika ir kurie savanoriškai kreipiasi dėl dalyvavimo Programoje.
DALYVAUDAMI PROGRAMOJE JŪS SUŽINOSITE APIE:

  • Širdies ir kraujagyslių ligų, cukrinio diabeto rizikos veiksnius, komplikacijas, sveikatos rodiklių supratimą, rizikos veiksnių korekcijos galimybės. 
  • Mitybos reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto atsiradimui, sveikos mitybos principus, kūno masės indekso ir juosmens apimties matavimo reikšmę šių ligų prevencijai, sveikatai palankaus maisto pasirinkimą. 
  • Fizinio aktyvumo reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto atsiradimo prevencijai. Dalyvausite mankštose su kineziterapeute, mokysitės kaip taisyklingai mankštintis namie.
  • Streso reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto atsiradimui. Kaip valdyti stresą, atsipalaiduoti.

Jos metu vyks teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, kuriuos ves kvalifikuoti specialistai: kineziterapeutai, dietologai, psichologai, šeimos gydytojai, visuomenės sveikatos stiprinimo specialistai.
Šioje programoje dalyvaujantiems asmenims paslaugos teikiamos nemokamai.
Daugiau informacijos apie šią programą bei norintieji registruotis galite: Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure, adresu: V. Kudirkos g. 27, Naujoji Akmenė, tel. 8 (663) 13514.

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content