AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

Vaikų iš Ukrainos integracija

Vaikui beveik bet koks įvykis yra sudėtingas procesas, reikalaujantis daug išteklių ir jėgų. Ypač karo sąlygomis, nuo kurių vaikai iš Ukrainos pabėgo. Siekdami, kad vaikas rastų šių jėgų, įveiktų traumuojančius karo įvykius ir išsiskyrimą su artimaisiais, Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro psichologė organizavo integracinę dailės terapijos grupę vaikams iš Ukrainos ir jų draugams lietuviams iš Naujosios Akmenės.
Užsiėmimai organizuojami įgyvendinant projektą „Pabėgėlių iš Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija“, finansuojamą ES lėšomis kartu su Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Akmenės rajono savivaldybės administracija. Užsiėmimų metu taikyta kvėpavimo praktika ir žaidžiami žaidimai, kurie lavina vaiko pažintinius psichinius procesus.

Psichologė
Liliia Logvin

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content