AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

Tarptautinė nerūkymo diena

Lapkričio 16 d. Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos bei Akmenės rajono jaunimo ir suaugusių švietimo centro socialinių įgūdžių klasės mokiniams vyko  užsiėmimas – diskusija, skirta Tarptautinei nerūkymo dienai. Šios dienos minėjimo tikslas – priminti, kokią žalą sveikatai daro tradicinių cigarečių rūkymas bei elektroniniai tabako ir nikotino vartojimo būdai. Vis dar išliekantys vienu iš svarbiausių lėtinių neinfekcinių ligų rizikos faktoriumi. Tai – proga atkreipti rūkančiųjų dėmesį į galimybes atsisakyti rūkymo savo ir savo artimųjų sveikatos labui.  Mokiniai atsakinėjo į klausimus apie rūkymo daromą žalą žmogaus organizmui, apie bedūmio tabako gaminius, naudą sveikatai metus rūkyti ir kt.  Padaryta išvada, kad vis dėlto mesti rūkyti naudinga visais atvejais: tiek sveikatos, tiek ekonominiu, nepriklausomai nuo jūsų amžiaus ar kitų savybių, o jeigu nerūkote, tai ir nepradėkite – tai buvo akcentuojama veikloje su mokiniais ir bendruomenės nariais.
Mokiniams pademonstruoti įvairūs mokomieji, informatyvūs modeliai: per metus susikaupusių dervų kiekio, „Dantys tabako sultyse“, „Nuskendę plaučiai“, išgirdo koks kosulys kamuoja LOPL sergantį rūkorių.  Modeliai įsigyti projekto „Sveikatos kabinetų mokymo įstaigose aprūpinimas metodinėmis priemonėmis“ lėšomis. Visiems dalyvavusiems įteikti Akmenės VSB lankstinukai aktualia tema ir rašikliai. Tikimės, kad tai bus paskata nusprendusiems mesti rūkyti.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Virginija Grunskienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content