AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

SU JAUNIMU KALBĖTA APIE PSICHOAKTYVIAS MEDŽIAGAS

Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimas tarp jaunimo yra visame pasaulyje opi problema. Alkoholis yra dažniausiai šioje amžiaus grupėje vartojama medžiaga, padaranti daug žalos vartojantiesiems – pradedant blogesniu kognityviniu išsivystymu, prastesniu mokymusi, baigiant didesne traumų, mirties tikimybe.

Š. m. liepos 25 d. Akmenės rajono paramos šeimai centre lankėsi jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (toliau – JPSPP) koordinatorė ir bendruomenės pareigūnė.  Sutikimo metu JPSPP koordinatorė jaunimą supažindino su tarptautine ligų klasifikacija, kurios legalios ir nelegalios psichoaktyviosios medžiagos (toliau – PM) yra sukeliančios fizinę ar psichologinę priklausomybę, apžvelgta naujų PM sudėtis, papasakota apie moksliniais tyrimais pagrįstą žalą jauno žmogaus organizmui vartojant PM bei atlikta praktinė užduotis, kurios metu jaunimas suskirstytas komandomis turėjo išgryninti PM vartojimo nepageidaujamą poveikį ir ilgalaikio vartojimo pasekmes bei viską užrašant pastatytą kuo aukštesnį kūrybinį bokštą. Bendruomenės pareigūnė apžvelgė jauno žmogaus teises bei pareigas, teisinę atsakomybę.

Džiugu, kad jaunimas buvo žingeidus, aktyviai dalyvaujantis praktinėje užduotyje ir pasiruošęs išgirsti faktus, kurie dažniausiai yra nutylimi.

JPSPP koordinatorė
Justina Jagminienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content