AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

„Nuotrauka šeimos albumui“

Gegužės 15–oji – Tarptautinė šeimos diena. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė kartu su mokyklos socialine pedagoge ir mokyklos psichologe Akmenės rajono Akmenės gimnazijoje 1 – 6 klasių mokiniams ir jų tėveliams paminėti šią dieną pasiūlė kitaip. Taigi, nuo gegužės 16 iki gegužės 22 dienos visi norintys galėjo pakeliauti su šeimomis po Akmenės miestelį  ir surasti pagal planą 10 stotelių, atlikti tam tikras užduotis, nusifotografuoti. Pirmoji stotelė – Maldos stotelė prie bažnyčios, antroji – Dėkingumo stotelė, kultūros rūmų teritorijoje, trečioji – Gudručių stotelė prie muziejaus, ketvirtoji – Saldi stotelė prie kepyklėlės, penktoji – Gražių žodžių stotelė aikštėje prie eglės, šeštoji – Miestelio istorijos stotelė, septintoji – Apsikabinimų stotelė prie didžiojo akmens, aštuntoji – Poilsio stotelė prie stichijų akmenų pušyne, devintoji – Linksmoji stotelė prie ąžuolo ir paskutinė dešimtoji stotelė – Knygų mainų stotelė. Kiekvienoje stotelėje taip pat buvo palikta po žodį, iš kurių reikėjo surinkti ir sudėti sakinį – „Šeimos didžiausias turtas, didžiausia vertybė – turėti, mylėti, jausti vienas kitą“.
Galima pasidžiaugti tuo, kad vaikai su tėveliais aktyviai dalyvavo ir šauniai bei įdomiai praleido laiką su šeima. Iš dalyvavusių šeimų buvo išrinktos ir apdovanotos dvi kūrybiškiausiai įsiamžinusios ir originaliausiai pateikusios surastus žodžius.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Kristina Marcikonė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content