AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

ANKSTYVOSIOS INTERVENCIJOS PROGRAMA JAUNIMUI

Ankstyvoji intervencija yra apibrėžiama kaip socialinių pedagoginių bei psichologinių  pagalbos priemonių taikymas jaunimui, po to, kai yra nustatoma ar sužinoma, jog jie vartoja psichoaktyviąsias medžiagas, siekiant paskatinti jų nevartoti.
Ši programa yra pagalbos priemonė, skirta eksperimentuojantiems ar nereguliariai vartojantiems psichoaktyviąsias medžiagas jaunuoliams nuo 14 – 21 m. Programos tikslas – motyvuoti jauną žmogų keisti savo elgesį, paskatinti suabejoti jau turimomis žiniomis, susijusiomis su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimu, žala bei pasekmėmis.
Šiais metais, Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai įgyvendindami šią programą (vasario – kovo mėn. ir gegužės – birželio mėn.), kvietė jaunimą kartu su bendraamžiais kurti erdvę, atvirą dalintis savo patyrimu, ieškoti sprendimų kylantiems iššūkiams bei padėjo atsakyti į rūpimus klausimus.
Programos metu grupinėse konsultacijose, praktiniuose užsiėmimuose aktyvioje veikloje, diskusijose, patirčių pasidalijime bei refleksijose dalyvavo 9 jaunuoliai, kurie ir baigė šią programą. Jaunuoliams buvo suteikiama galimybė būti išklausytiems, suprastiems, suaugusiajam moderuojant šią veiklą.

JPSPP koordinatorė
Justina Jagminienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content