Artėjant vasaros atostogoms Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Berželis“ „Bitučių“, „Pelėdžiukų“ ir „Boružiukų“ grupių vaikučiai dalyvavo paskaitėlėse, kuriose per žaidimus ir spalvinimo užduotis mokėsi apie saugumą. Dirbome su užduočių knygelėmis „Ypatingi vaikai“, kurios padėjo ne tik pažinti pavojingas situacijas, bet ir išmokti, kaip jas atpažinti ir tinkamai reaguoti.
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Edita Norkienė
