AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

Jogos užsiėmimai

Joga tai puikus būdas pagerinti savo sveikatą, išlaikyti vidinę ramybę, nuraminti protą, mintis. Užsiėmimų metu, atliekant jogos asanas (pratimus), kartu atliekami ir kvėpavimo pratimai, meditacija, atsipalaidavimo pratimai. Jogos užsiėmimai efektyviai mankština kiekvieną kūno raumenį, gerina judesių koordinaciją, plastiką bei suteikia kūnui grakštumo. Ji skirta raumenų balansui bei sąnarių stabilumui gerinti, judesiams vystyti, traumų rizikai mažinti, dinamiškiems raumenų tempimams atlikti, todėl tinkama įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms.
Įgyvendinant projektą „Fizinio aktyvumo skatinimas bei reguliariai sportuojančių asmenų skaičiaus didinimas Akmenės rajone“, kuris bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainu paramos fondas, š. m. birželio – gruodžio mėnesiais buvo organizuoti 100 jogos užsiėmimų. Dėkojame visiems, kurie reguliariai sportavo ir buvo fiziškai aktyvūs!

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Justina Jagminienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content