AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

Funkcinės treniruotės Akmenės rajono gyventojams

Funkcinių treniruočių metu yra tobulinamos žmogaus fizinės savybės: jėga, lankstumas, pusiausvyra, greitumas, koordinacija ir ištvermė. Užsiėmimas tinka bet kokio amžiaus ir skirtingo fizinio pasirengimo žmonėms. Funkcinių treniruočių metu atliekami judesiai yra panašūs į kasdien atliekamus judesius ir veiklas, ugdoma raumenų jėga ir ištvermė, lavinama pusiausvyra, judesio amplitudė, gerinamas sąnarių stabilumas ir balansuojamas visas raumenynas. Intensyvesnės treniruotės lavina širdies ir kraujagyslių sistemą, pagreitina medžiagų apykaitos procesą.
Įgyvendinant projektą „Fizinio aktyvumo skatinimas bei reguliariai sportuojančių asmenų skaičiaus didinimas Akmenės rajone“, kuris bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, š. m. kovo – gruodžio mėnesiais buvo organizuota 60 kontaktinių funkcinių treniruočių. Dėkojame visiems, kurie reguliariai sportavo ir buvo fiziškai aktyvūs!

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Justina Jagminienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content