AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
Previous
Next

Akmenės gimnazijos mokinių švietimas apie žalingus įpročius

Nuo lapkričio 15 d. iki gruodžio 2 d. Akmenės rajono Akmenės gimnazijoje, 1-11kl. mokiniams vyko paskaitos ir praktiniai užsiėmimai. Mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė kartu su mokyklos socialine pedagoge teikė informaciją apie nikotiną, E-cigaretes, kurios labai paplitusios paauglių tarpe, alkoholio ir narkotikų poveikį bei žalą organizmui, aplinkai, taip pat priminė ir kitus žalingus įpročius apie kuriuos yra mažiau kalbama ir ligas, kurias sukelia žalingi įpročiai. Pagal amžių buvo organizuotos praktinės užduotys ir žaidimai. Buvo naudojamos prevencinės priemonės – girtumo akiniai, kuriuos užsidėjus galima suprasti, kaip jaučiasi žmogus išgėręs alkoholio, mašina su pulteliu, kėgliai, kamuoliukai, vaizdinės priemonės, žaidimas „Galima – negalima“, vaidinimai, istorijos apie žalingus įpročius, jų aptarimas ir t.t. Užsiėmimų metu tikrai netrūko pozityvios nuotaikos bei šmaikščių įžvalgų.
Taip pat lapkričio 15-21 dienomis buvo paminėta ir tolerancijos diena, mokiniai prisiminė, kas įeina į tolerancijos apibrėžimą – jog visi žmonės yra skirtingi, bet tuo pačiu ir lygūs. Užsiėmimuose buvo panaudotos priemonės, įsigytos iš projekto „Sveikatos kabinetų mokymo įstaigose aprūpinimas metodinėmis priemonėmis“ lėšų.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Kristina Marcikonė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content