AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

Sveikas maistas – sveikas vaikas

Lapkričio mėnesį Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje ,,Kregždutė“  vyko pamokėlės apie sveiką mitybą. Tikslas – skatinti vaikus valgyti sveiką maistą ir ugdyti sveikatai palankius mitybos įpročius. Pirmiausiai susipažinome su sveikos mitybos piramide. Pakalbėjome apie maisto produktus, kurių reikėtų valgyti daugiausia.  Vyko užsiėmimai su sveikos mitybos lėkšte. Vaikai drąsiai ir noriai dėliojo maistą į lėkštę patys pasakodami, kokį maisto produktą pasirinko ir kam jis yra naudingas.
Ugdytiniai sveikos mitybos pamokėlėje  sužinojo, kad svarbu ne tik sveikai maitintis, bet kaip nešvaistyti maisto. Iš nesuvalgytų obuolių, morkų pasigamino skanių  sulčių. Smagiausia veiklos dalis – sulčių spaudimas ir ragavimas.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Dalia Raugienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content