AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

Vanduo reikalingas visiems

Kovo mėnesį minima Pasaulinė vandens diena – skatinanti atkreipti kiekvieno žmogaus dėmesį į didžiulę vandens svarbą. Su Naujosios Akmenės IKU mokyklos skyriaus „Buratinas” ir „Žvaigždutė” vaikais diskutavome apie vandens svarbą, naudą ir reikalingumą žmogui ir mūsų visai planetai. Mažieji klausėsi pasakos kur gyvena geriamas vanduo,  kol jis atiteka iki mūsų namų. Jie taip pat sužinojo, kodėl būtina jį tausoti ir saugoti, kokios  pasekmės nutiktų jeigu tinkamo gerti vandens mūsų žemėje pritrūktų. Nes be vandens neegzistuotų jokia gyvybė!                                                                                                                                         
Nepamiršome ir emocijų pasaulio. Kiekvieną dieną mus lydi įvairios emocijos. Tai mes linksmi, tai supykę, tai kažkas nuliūdino, tai kažkas prajuokino. Viena emocija keičia kitą, ir jos visos labai svarbios mūsų gyvenime. Todėl ir kalbėjome su vaikais apie kylančias emocijas ir jausmus, kaip juos atpažinti, išreikšti. Vaikams svarbu suprasti, kad nėra „blogų” ar „gerų” emocijų, svarbu tinkams elgesys joms užplūdus.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Gražina Bogdelienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content