AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

UAB „BIGSO“ ĮMONĖS DARBUOTOJAI APMOKYTI TEIKTI PIRMĄ PAGALBĄ

Pirmoji pagalba – tai keli paprasti veiksmai, kuriuos atlikus laiku, galima išgelbėti gyvybę. Sustojus širdžiai, užspringus ar stipriai kraujuojant – kiekviena minutė yra gyvybiškai svarbi. Nedelsiant pradėjus gaivinti žmogų, tikimybė jam išgyventi padidėja net 2 kartus.
Statistikos duomenimis, Lietuvoje per metus registruojama apie tris tūkstančius atvejų, kai žmonėms, esantiems ne ligoninėje, sustoja širdis. Didelė jų dalis miršta, nes jiems nebuvo skubiai atlikti pradinio gaivinimo veiksmai iki atvykstant medikams.
Š. m. kovo 15 ir 29 dienomis, visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė vyko į UAB „Bigso“ įmonę, kurioje 2 grupių darbuotojams pravedė pirmosios pagalbos teorinius ir praktinius mokymus.
Mokymų dalyviai įgijo žinių, kaip reikėtų suteikti pirmąją pagalbą nelaimės atveju: atpažinti nelaimingą atsitikimą, pasirūpinti savo saugumu, žinoti pagalbos veiksmų eiliškumą, atlikti žmogaus gaivinimą, padėti užspringus, ūmių susirgimų (insultas, miokardo infarktas, epilepsijos priepuolis) ir įvairių sužeidimų atvejais (galūnių nutraukimo atveju, kaulų lūžių), kaip stabdyti kraujavimą, kokią pirmąją pagalbą suteikti  žmogui, kuris nudegė, ar patyrė raumenų, kaulų ir sąnarių pažeidimus.
Praktinių įgūdžių mokymui sukurtos įvairios situacijos, kurių metu vykstantis tikrovės atkūrimas ir realių situacijų perkėlimas į nerizikingą žmogui aplinką tampa itin reikšmingu mokymosi etapu, galinčiu suteikti reikalingus įgūdžius ir įgauti patirties.

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Justina Jagminienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content