AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

Sveikatingumo pamokėlė „Noriu būti sveikas“

Ko gero, dar nė vienas vaikas neužaugo nė karto nesukarščiavęs ar nesusirgęs peršalimo ligomis. Tai yra normalu. Dažniau ar rečiau vaikas sirgs, priklauso nuo vaiko imuniteto. Pastarasis paprastai susiformuoja iki ketverių metų.
Lapkričio 18 d. Naujosios Akmenės ikimokyklinio ugdymo mokyklos skyriuje „Atžalynas“ „Bitučių “ grupės vaikams vyko sveikatingumo pamokėlė „Noriu būti sveikas“.
Pamokėlės  tikslas – supažindinti vaikus su rekomendacijomis, sustiprinančiomis imunitetą. Pagrindinė profilaktika – imuninės sistemos grūdinimas: poilsio ir miego rėžimas, fizinis aktyvumas – mankšta, pasivaikščiojimai lauke, visavertė mityba (vaisiai, daržovės, kruopų košės, sėklos, riešutai), vitaminas C (stiprus antioksidantas, kuris pasižymi imunitetą stiprinančiomis savybėmis, dalyvauja hormonų sintezėje organizme, svarbus augant kaulams bei peršalimo ligų profilaktikai), nuolat vėdinamos patalpos, bei teisinga rankų plovimo technika. Dažnas rankų plovimas – vienas paprasčiausių ir veiksmingiausių būdų išvengti peršalimo ligų.
Atšalus orams taip pat pamokėlės metu buvo aptarta kaip saugiai elgtis ant ledo ir kaip išvengti traumų žiemą.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Lina Gurejevaitė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content