AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS MOKYMAI BEI DEGUSTACIJA

Tinkama ir visavertė mityba daro poveikį fiziniam ir protiniam žmogaus vystymuisi, darbingumui bei ilgaamžiškumui, tai yra vienas pagrindinių, sveikatą saugančių bei palaikančių gyvensenos veiksnių. Siekiant padidinti sveikatos raštingumą sveikos mitybos srityje, formuoti sveiko maisto gamybos įgūdžius, Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, š. m. lapkričio 3 d.  vykdė paskaitų – praktinių užsiėmimų ciklą.

Akmenės bendruomenė dalyvavo sveiko maisto gaminimo užsiėmime „Sveiki užkandžiai stabiliam gliukozės kiekiui palaikyti“, kurio metu bendruomenės nariai turėjo galimybę įgyti praktinių įgūdžių sveiko maisto gaminimui, plačiau apžvelgti maisto sudėtį: baltymus, riebalus, angliavandenius, vitaminus, daržovių reikšmę žmogaus organizmui, dienos racioną ir žinoma, viską paragauti.

Naujosios Akmenės atvirame jaunimo centre „New Stone“ jaunimas dalyvavo sveiko maisto gaminimo užsiėmime „Saldu ir be pridėtinio cukraus – sveikesni desertai“. Kalbėta apie sveikus užkandžius, jų gamybą, maisto produktų įvairovę bei teikiamą naudą. Degustuoti sveiki desertai be pridėtinio cukraus, pagaminti iš avižų, obuolių ir riešutų sviesto, šaldytų vyšnių ir bananų. Visi turėjo galimybę paragauti sveikuoliškų desertų ir įvertinti subtilius bei dar niekad neragautus desertų derinius.

Veiklos finansuojamos Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Justina Jagminienė, visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content