AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS MOKYMAI BEI DEGUSTACIJA

Tinkama ir visavertė mityba daro poveikį fiziniam ir protiniam žmogaus vystymuisi, darbingumui bei ilgaamžiškumui, tai yra vienas pagrindinių, sveikatą saugančių bei palaikančių gyvensenos veiksnių.
Džiaugiamės galėdami š. m. lapkričio 28 d. Naujosios Akmenės Trečiojo amžiaus bendruomenės klausytojams suteikti sveikatai palankios mitybos žinių, padėti įgyti praktinių įgūdžių sveiko maisto gaminimo užsiėmime „Sveiki užkandžiai stabiliam gliukozės kiekiui kraujyje palaikyti“ ir žinoma paragauti įvairių užkandžių, kurie nekelia gliukozės kiekio žmogaus organizme.
Paskaitą vedė gydomosios mitybos specialistė, „Mitybos džiunglės“ įkūrėja Ilona Kuodienė. Paskaitos metu kalbėta apie mitybą cukrinio diabeto bei širdies ir kraujagyslių ligų prevencijai, detaliai ir vaizdžiai išdėstyta maisto sudėtis: baltymai,  riebalai, angliavandeniai, vitaminai, daržovių reikšmė, dienos racionas, hidrinti riebalai ir cukraus neigiamas poveikis žmogaus organizmui. Pasibaigus teorinei paskaitos daliai, dalyviai galėjo degustuoti sveikus užkandžius, desertus be pridėtinio cukraus.
Veiklos finansuojamos Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Justina Jagminienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content