AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

Sveika vaikų ir paauglių mityba

Ne paslaptis, kad sveikos mitybos įpročiai susiformuoja jau vaikystėje, todėl labai svarbu juos diegti ir formuoti ankstyvame amžiuje, nes vaikai per mažai vartoja vaisių ir daržovių, grūdinių produktų, per daug riebalų, cukraus, užkandžiauja saldžiai, mėgsta greitą maistą, nesilaiko maitinimosi režimo.
Š. m. gegužės 7 d. Naujosios Akmenės atvirame jaunimo centre „New Stone“ jaunimas buvo supažindinamas su sveikais pusryčiais, jų gaminimu, maisto produktų įvairove bei teikiama nauda. Paskaitos metu kalbėta apie žmonių prigimtį valgyti vaisius bei daržoves, diskutuota, kodėl reikia nepraleisti ir pavalgyti pusryčius, kas darosi mūsų organizmuose jei vartojame ne sveikatai palankius pusryčius, o keičiame juos į produktus, turinčius daug pridėtinio cukraus ir sintetinių vitaminų.
Pagaminta labai skani naminė „Granola“ ir skanauta kakava be pridėtinio cukraus su juoduoju šokoladu. Visi turėjo galimybę paragauti ir įvertinti subtilius bei dar niekad neragautus maisto derinius.

Veiklos finansuojamos Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

JPSPP koordinatorė
Justina Jagminienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content