AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

Švarių rankų savaitė ,,Kregždutėje“

Gegužės 15-19 dienomis Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje ,,Kregždutė “ – švarių rankų savaitė.
Vienas iš svarbiausių būdų, kaip apsaugoti save nuo įvairių ligų –  tai rankų plovimas su muilu. Grupėse vaikai žiūrėjo  filmuką apie bakterijas ir sužinoję apie jas daugiau,  atlikome eksperimentą: į lėkštę įpylę  pieno ir smulkių pipirų, pasigaminome „bakterijų“ ir stebėjome, ko bijo šios „bakterijos“.  Atlikome  eksperimentus su „bakterijų milteliais“. Ugdytiniams buvo labai įdomu stebėti, kiek bakterijų liko ant rankyčių po jų plovimo, pašvietus ultravioletine šviesa. Šio užsiėmimo  tikslas atkreipti dėmesį į rankų higienos svarbą, plauti jas ne tik tam, kad būtų švarios, bet ir apsaugoti save ir aplinkinius nuo užkrečiamųjų ligų. Vaikai rankų higienos tema piešė, spalvino.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Dalia Raugienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content