
Įgyvendinant 2021–2027 m. Interreg VI-A Latvijos ir Lietuvos programos projektą „Aktyvus bendruomenių įsitraukimas į sveikos gyvensenos įpročių skatinimą“ (projekto Nr. LL-00167), finansuojamą Interreg Latvija–Lietuva programos lėšomis, balandžio ir gegužės mėnesiais Akmenės rajone vyko įdomūs ir naudingi šiaurietiško ėjimo užsiėmimai, kuriuose dalyvavo Dabikinės Vladimiro Zubovo mokyklos mokiniai bei Akmenės rajono gyventojai. Šie renginiai buvo skirti ne tik aktyviam laisvalaikio praleidimui, bet ir sveikatos stiprinimui.
Šiaurietiškas ėjimas – tai ne tik malonus bei lengvas fizinis aktyvumas, bet ir viena iš efektyviausių fizinio pasiruošimo formų. Šiaurietiško ėjimo lazdomis paremta sporto šaka padeda pagerinti širdies ir kraujagyslių veiklą, stiprina raumenis, gerina pusiausvyrą ir lankstumą. Be to, ėjimas lauke skatina gerą nuotaiką ir mažina stresą.
Dalyviai turėjo galimybę ne tik mokytis teisingos ėjimo technikos, bet ir pagerinti savo fizinę būklę, stiprinti imunitetą bei mėgautis gamtos grožiu. Tokie užsiėmimai skatina bendruomeniškumą ir sveiką gyvenimo būdą, padedančius sukurti dar aktyvesnę ir sveikesnę vietos bendruomenę.
Kviečiame visus aktyvų gyvenimo būdą mėgstančius gyventojus dažniau rinktis šiaurietišką ėjimą – sveikata ir gera nuotaika garantuota!





















