AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

Saugios vasaros atostogos ir mankštelės gryname ore

Naujosios Akmenės ikimokyklinio ugdymo mokyklos skyriuje „Atžalynas“  gegužės 15-22 dienomis ugdytiniams vyko pamokėlės- užsiėmimai „Saugios vasaros atostogos ir mankštelės gryname ore“.
Diskutavome su vaikučiais, kokia yra saugi ir sveika vasara. Aptarėme aktualiausias vasaros pramogas ir kaip jų metu reikėtų saugoti save ir draugą – prie vandens telkinių, važinėjantis dviračiu, būnant kaitrioje saulėje, sutikus piktą šunį. Kadangi vasara tik prasidės, vaikų dar laukia daug malonių potyrių ir saugių vasaros malonumų. Aptartos pėsčiųjų taisyklės kelyje, atšvaitų nauda, gatvės perėjimas tinkamose vietose, kaip elgtis su ugnimi, kaip apsisaugoti nuo nudegimų ir apsinuodijimų, nuo vabzdžių įkandimų. Vaikai prisiminė, kad ir vasaros atostogų metu reikia gyventi sveikai, laikytis visų sveikos gyvensenos principų, saugoti savo ir draugų sveikatą.  Gryname ore atlikome smagias mankšteles, kurios vaikams labai patiko.
Su būsimais pirmokėliais aptarėme rekomendacijas kaip tinkamai išsirinkti kuprinę. Koks turi būti tuščios kuprinės svoris ir koks kartu su turiniu. Kaip tolygiai paskirstyti daiktus, apsaugant stuburą nuo perkrovų. Tėveliams išdalinti lankstinukai.
Saugios, linksmos, šiltos, nuotaikingos ir prasmingos vasaros!!!

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Lina Gurejevaitė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content