AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

PRAKTINIS SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS UŽSIĖMIMAS „DESERTŲ ĮVAIROVĖ“

Š. m. birželio 13 dienos vakarą Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kvietė atvykti Naujosios Akmenės gyventojus bei visus norinčius paragauti sveikatai palankių desertų, atrasti neragautus ir naujus skonių derinius bei skanauti ne tik kas sveika, bet taip pat ir skanu.
Išklausius teorinės paskaitos dalies apie tai į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis desertus, norint nenusižengti sveikatai palankios mitybos taisyklėms ir nedaryti žalos savo organizmui (tokios kaip staigaus cukraus kiekio padidėjimo kraujyje ir pan.) eigoje, renginio dalyviai mėgavosi desertų įvairove ir juos degustavo. Paragauti desertai pagaminti iš mangų tyrės ir kokoso pieno, atrastas šokoladinis burokėlių pyragas (braunis), smaližiauta šaltomis datulėmis su riešutų sviesto įdaru ir atsigaivinta naminiais, sveikuoliškais ledais.
Paskaitą vedė gydomosios mitybos specialistė, „Mitybos džiunglės“ įkūrėja, Ilona Kuodienė.
Veiklos finansuojamos Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Justina Jagminienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content