AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

PRAKTINIAI SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS UŽSIĖMIMAI „VASARA“ BEI DEGUSTACIJA

Mityba yra vienas svarbiausių mūsų sveikatą įtakojančių elementų, todėl labai svarbu subalansuotos mitybos įpročius formuoti nuolatos. Siekiant padidinti sveikatos raštingumą sveikos mitybos srityje, formuoti sveiko maisto gamybos įgūdžius, Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdė sveikatai palankios mitybos praktinių užsiėmimų ciklą „Vasara“.
Š. m. birželio 21 d. Akmenės rajono socialinių paslaugų namų Neįgaliųjų dienos užimtumo centro lankytojai turėjo galimybę susipažinti su sveikatai palankiais maisto produktais, salotų bei desertų gaminimu, maisto produktų įvairove bei teikiama nauda. Degustuotos salotos su daigintais grikiais, desertai be pridėtinio cukraus, apžvelgta vandens svarba vasaros sezonu, paragautas įvairių skonių (mėtų, agurkų, žaliųjų citrinų) prisotintas vandens gėrimas, kuriuo galima atsigaivinti šiltą vasaros dieną.
Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendindamas projektą „Pabėgėlių iš Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija“ kvietė ukrainiečių bendruomenės narius bei visus Akmenės rajono gyventojus atvykti ir taip pat susipažinti su sveikatai palankiais maisto produktais, padegustuoti salotų bei desertų, pakalbėti apie maisto produktų įvairovę, vitaminus, daržovių reikšmę žmogaus organizmui, dienos racioną.
Užsiėmimus vedė gydomosios mitybos specialistė, „Mitybos džiunglės“ įkūrėja Ilona Kuodienė. Dalyviams didžiausią įspūdį paliko tai, kad išklausius šiek tiek teorinės dalies paskaitos, visi turėjo galimybę paragauti sveikuoliškų salotų, desertų ir įvertinti subtilius bei dar niekad neragautus derinius.
Veiklos finansuojamos Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Justina Jagminienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content