AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

Pirmoji pagalba: kaip padėti sau ir kitiems įvykus nelaimei?

Įvykus nelaimei, žmogaus išgyvenimas priklauso ne tik nuo sužalojimų sunkumo, bet ir nuo savalaikiai suteiktos pagalbos. Teikti pirmąją pagalbą nelaimės ištiktam žmogui nėra taip paprasta. Laiku suteikta pagalba nukentėjusiajam padeda išgyventi, palengvina nelaimės padarinius. Pirmiausia šalia nukentėjusiojo atsiduria ne medikai, o nelaimės vietoje esantys žmonės – suaugusieji, vaikai. Todėl labai svarbu mokyti suteikti pirmąją pagalbą, ir šias žinias nuolat gilinti bei atnaujinti.
Kovo 2 dieną,  Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centre, socialinių įgūdžių klasės mokiniams ir mokytojams vyko pamoka „Pirmoji pagalba: kaip padėti sau ir kitiems įvykus nelaimei? Mokėmės pirmosios pagalbos suteikimo pagrindų – koordinuotų veiksmų nutikus nelaimei, mokiniai praktikavosi kaip teisingai atlikti krūtinės ląstos paspaudimus, kaip suteikti pirmą pagalbą užspringus, kaip išvengti nelaimingų atsitikimų. Šių mokymų tikslas – atkreipti ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų dėmesį į pirmosios pagalbos teikimo svarbą. Kiekvienas iš mūsų gali susidurti su įvairiausiomis situacijomis, kuriose svarbu nepasimesti, nedelsiant pradėti teikti pirmą pagalbą ir gelbėti žmogaus gyvybę.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Virginija Grunskienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content