AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

PAMINĖTA PASAULINĖ DIENA BE TABAKO

Kiekvienų metų gegužės 31-ąją minima Pasaulinė diena be tabako. Šiais metais Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento pasirinkta tema, dienai paminėti – elektroninių cigarečių žala. Elektroninių cigarečių skysčių sudėtyje esančios medžiagos kenkia ne tik žmogaus ir aplinkinių žmonių, bet ir naminių gyvūnų sveikatai, nors apie tai mažai kas pagalvoja.  Išmestos kur pakliuvo ar kartu su komunalinėmis atliekomis elektroninės cigaretės daro nepataisomą žalą gamtai.
Jaunimo dėmesiui į elektroninių cigarečių vartojimo problemą atkreipti, š. m. gegužės 31 d. Ventos gimnazijoje 8- 9 klasių mokiniams surengtas protų mūšio turnyras „Žinau, todėl nerūkau“, kurio metu siekiama gilinti jaunimo žinias apie rūkymo ir elektroninių cigarečių žalą, ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius ir įpročius.
Protų mūšio turnyre dalyvavo 6 komandos, iš kurių 3 prizines vietas laimėjusios komandos buvo apdovanotos stalo žaidimais, kuriuos įsteigė Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Tik suprasdami tikrąją rūkymo žalą, jauni žmonės gali suvokti, kodėl neverta rūkyti. Turėdami daugiau žinių apie rūkymo žalą, jie sugebės atsisakyti sveikatai kenksmingo įpročio ir paskatins nerūkyti savo rūkančius draugus bei artimuosius.

JPSPP koordinatorė
Justina Jagminienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content