AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
Previous
Next

Metodinių priemonių papildymas ugdymo įstaigoms

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra norway-grants-300x210-1.png

Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, kartu su partneriu Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru, įgyvendindamas projektą ,,Sveikatos kabinetų mokymo įstaigose aprūpinimas metodinėmis priemonėmis”, kuris finansuojamas iš Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų lėšų, vykdo priemonių viešuosius pirkimus.
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistės jau yra aprūpintos matavimo prietaisais, tokiais kaip automatiniai kraujospūdžio matuokliai, skaitmeniniai mikroskopai, CO matuokliai ir kt. Iš viso įsigyti 57 nauji matavimo prietaisai, kurie skirti tiek darželiams, tiek mokykloms. Ir tai tik nedidelė dalis priemonių, kurios pasieks priežiūros specialistes šiais metais.
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistes jau pasiekė ir žaidimų rinkiniai. Žaidimai skirti pozityviam mąstymui skatinti, išmokyti vaikus reikšti emocijas ir jas atpažinti, gerbti kitų vaikų emocijas, emociniam sąmoningumui ugdyti, patyčių prevencijai skirti žaidimai bei daugelis kitų žaidimų. Iš viso įsigytos 137 interaktyvios mokymo priemonės, kurios padės priežiūros specialistėms labiau sudominti vaikus bei vaizdingiau pateikti dėstomą informaciją.

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content