AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
Previous
Next

Europos Judumo savaitės paminėjimas

Rugsėjo 20 d. visuomenės sveikatos biuras organizavo žygį, skirtą Europos Judumo savaitės dienai paminėti. Su gera nuotaika, geromis emocijomis, puikiu oru ir šaunia kompanija, žygiavome aplink Naujosios Akmenės miestą. Žygyje dalyvavo trijų kartų dalyviai. Džiugu buvo matyti visus kartu ir mažus ir didelius.  Žygio pabaigoje vaikai gavo dovanų už aktyvumą, mokytojos padėkas už nuoširdų bendradarbiavimą ir vaikų judėjimo skatinimą bei aktyvų dalyvavimą minint Europos Judumo savaitę. Senjorai taip pat gavo padėką už nuoširdų prisidėjimą prie sveikatos stiprinimo ir puoselėjimo. Dėkojame visiems dalyviams ir dalinamės akimirkomis iš žygio.

Rugsėjo 21 d. Naujosios Akmenės IKU mokyklos ”Atžalyno” skyriaus “Pelėdžiukų” ir “Boružiukų” grupių vaikai turėjo galimybę susipažinti su vaikų joga – vaikiškai – persikelti į gamtos, gyvūnų, daiktų pasaulį, “virsti” medžiu, drugeliu ar šuniuku. Tai smagi treniruotė kūnui, susikaupimas protui ir kartu labai atpalaiduojantis žaidimas vaikų emociniam pasauliui.

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content