AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

„Emocijų pažinimas ir mankštelės“

Naujosios Akmenės ikimokyklinio ugdymo mokyklos skyriuje „Atžalynas“ gegužės 5 d. „Vabaliukų“ grupės vaikams vyko pamokėlė-užsiėmimas „Emocijų pažinimas ir mankštelės“.
Vaikų emocijos greitai besikeičiančios, todėl jau ankstyvoje vaikystėje reikėtų gebėti atpažinti skirtingas emocijas ir jas įvardinti. Pamokėlių metu kalbėjomės apie emocijų pažinimą per pojūčius, dėliojome emocijų spurgytes, žaidėme su emocijų lėlytėmis, kurios vaizduoja pagrindines mūsų emocijas: laimingas, piktas, liūdnas, išsigandęs, ramus, nustebęs. Su vaikais buvo kalbama, kad nėra „gerų“ ir „blogų“ emocijų, kad jos visos yra reikalingos ir visas jas jausti yra normalu.  Užsiėmimo pabaigoje su vaikučiais  darėme mankšteles, pagal  rodomus pratimus. Ugdytiniams pasakota apie mankštos naudą, kuri turi daug teigiamos įtakos jų sveikatai. Vaikams labai patiko!

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Lina Gurejevaitė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content