AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

EILĖRAŠČIŲ KONKURSO NUGALĖTOJAI

Kasmet lapkričio 8-ąją minima Europos sveikos mitybos diena, skirta skatinti sveikai maitintis ir atkreipti dėmesį į tinkamo maitinimosi svarbą. Šią dieną Europos šalyse rengiamos diskusijos, akcijos ir renginiai, visuomenė skatinama sveikai maitintis, žmonės raginami atkreipti dėmesį į ypatingą tinkamo maitinimosi svarbą sveikatai.
Europos sveikos mitybos dienai paminėti Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (toliau – Biuras), 2022 m. spalio 18 d. – lapkričio 8 d. organizavo eilėraščių „VALGYKIM SVEIKAI“ konkursą. Iš viso gauta 11 eilėraščių ir iš jų išrinkti I-III vietų nugalėtojai:
I vieta – Ventos gimnazijos 4 a klasės mokinė VILTĖ POCIŪTĖ.
II vieta – Papilės Simono Daukanto gimnazijos 3 klasės mokinys EDVARDAS SUODIS.
III vieta – Kruopių pagrindinė mokykla, 6 klasės mokinė KAMILĖ GABALYTĖ.
Konkurso nugalėtojai apdovanoti Biuro įsteigtais prizais ir padėkomis. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir linkime sekmės kitąmet!

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Justina Jagminienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content