AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

Baigėsi projektas „Adaptuoto ir išplėsto jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (JPSPP) teikimo modelio įdiegimas Akmenės, Klaipėdos ir Raseinių rajonų savivaldybėse“

Baigėsi du metus trukęs projektas „Adaptuoto ir išplėsto jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (jpspp) teikimo modelio įdiegimas Akmenės, Klaipėdos ir Raseinių rajonų savivaldybėse“. Jo metu organizuotos individualios ir grupinės konsultacijos, įvairūs renginiai, mokymai, supervizijos, didintas tarpinstitucinis bendradarbiavimas, įsigyta įvairi technika ir priemonės, atliktas patalpų remontas (įrengti koordinatoriaus ir psichologo kabinetai).
Projekto įgyvendinimo metu Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure buvo įkurtas Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (toliau – JPSPP) koordinacinis centras, kuris aprūpintas baldais, kompiuterine ir programine įranga, įvairiomis priemonėmis, skirtomis sveikatos priežiūrai bei sveikos gyvensenos ugdymui.
JPSPP koordinaciniame centre dirba JPSPP koordinatorė, kuri ir po projekto konsultuos jaunimą įvairiais sveikatos priežiūros klausimais, bendradarbiaus su kitomis institucijomis ir darbuotojais, dirbančiais su jaunimu. Projekte puse etato dirbo ir psichologė, kuri teikė individualias konsultacijas bei vykdė grupinius užsiėmimus.
Projekto metu suorganizuoti 63 įvairūs renginiai, užsiėmimai, mokymai (kuriuose dalyvavo 1695 jaunuolių), vykdytos 53 individualios konsultacijos ir 7 grupinės konsultacijos. Suorganizuoti mokymai specialistams padėjo kelti jų kvalifikaciją, geriau suprasti jaunimo problemas ir informacijos pateikimo jaunimui formas. Juose dalyvavo 54 specialistai. Vykusios supervizijos leido gerinti ir aktyvinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą. Pasirašytos bendradarbivimo sutartys su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis ir įgyvendinamas asmens sveikatos paslaugų teikimas „žaliojo koridoriaus“ principu.
Tikimasi, kad projekto dėka įdiegus JPSPP modelį pagerės Akmenės rajono savivaldybės jaunimo sveikatos rodikliai, mažės psichotropinių medžiagų naudojimas, neplanuotų nėštumo atvejų skaičius, nutukimo procentas, jaunimo savižudybių skaičius, jaunimas įgaus įvairesnių sveikos gyvensenos ir sveikos mitybos žinių bei įgūdžių, daugiau sportuos. Projekto veiklos su jo pabaiga nesustos. Akmenės rajono savivaldybė įsipareigojo mažiausiai dar tris metus išlaikyti JPSPP koordinacinį centrą, kuriame puse etato dirbs JPSPP koordinatorė.

Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorė
Justina Jagminienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content