AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

Akcija prieš rūkymą Kruopių gimnazijoje

Mokinių požiūrį į rūkymą iš dalies formuoja visuomenė, žiniasklaida, o ypač didelę įtaką turi bendraamžiai. Jaunam žmogui pirmą cigaretę dažniausiai pasiūlo draugai. Vaikai modeliuoja savo elgesį matydami rūkančius tėvus, savo artimuosius.
Lapkričio 17d., Kruopių pagrindinėje mokykloje, pertraukų metu vyko akcija prieš rūkymą. Mokiniams buvo demonstruojamos vaizdinės priemonės – modeliai:  „Dantys tabako sultyse“, „Dervos modelis“, „ Rūkymo pasekmės“,  „Sveiko žmogaus plaučiai ir rūkančiojo“, CO matuoklis „piCO Smokerlyzer“, su kuriuo vaikai galėjo pasitikrinti iškvepiamo anglies monoksido lygį, kuris iškart parodė rūkymo statusą. Džiugu, kad daugumos rezultatai žalios spalvos spektre.  Modeliai įsigyti projekto „Sveikatos kabinetų mokymo įstaigose aprūpinimas metodinėmis priemonėmis“ lėšomis.
Buvo dalinami lankstinukai „Rūkymo grėsmė, „Rūkymas – ne pasirinkimas, o spąstai“  skrajutės „Jaunimas be tabako“.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Lina Gurejevaitė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content