AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

Ramučių gimnazijos bendruomenės žygis Kovo 11-ajai paminėti

Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja vaikams (6-18 m.) kasdien tikslingai judėti bent 60 min., o suaugusiems (18-64 m.) bent 30 min. Ėjimas – tai vienas natūraliausių, paprasčiausių ir pigiausių judėjimo būdų, savaiminė kūno veikla, kurios metu nereikia galvoti, ką po ko reikia atlikti. Einant dirba daugelis kūno raumenų, priklausomai nuo žingsnio ilgio, ėjimo tempo ar ėjimo paviršiaus. Ėjimo metu dirba ir visas kūnas kaip visuma, veikia mus teigiamai, gerėja nuotaika, padidėja protinis darbingumas.
Kovo 10 dieną, kartu su Ramučių gimnazijos bendruomene, išvykome į žygį, skirtą Kovo 11 d. paminėti ir pasveikinti Lietuvą su nepriklausomybės atkūrimo gimtadieniu. Nors šaltukas ir vėjas sunkino žygį, visi grįžome fiziškai pastiprėję, puikios nuotaikos ir aktyviai įgyvendinę PSO dienos rekomendacijas.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Virginija Grunskienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content