AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
Previous
Next

Pamokėlė-užsiėmimas „Sveiki dantukai“ Naujosios Akmenės IKU mokyklos skyriuje „Atžalynas“

Labai svarbu nuo pat mažens pratinti vaikus tinkamai prižiūrėti dantukus, kad galėtų džiaugtis gražia šypsena. Kovo 8 d. Naujosios Akmenės ikimokyklinio ugdymo mokyklos skyriuje „Atžalynas“, „Boružėlių“  grupės vaikams vyko pamokėlė-užsiėmimas „Sveiki dantukai“.
Buvo pasakojama apie dantukų priežiūrą, supažindinta su dantų priežiūrai reikalingomis priemonėmis. Visi vaikučiai labai aktyviai diskutavo apie dantims kenksmingus maisto produktus, gėrimus, vardino, kurie maisto produktai juos stiprina. Aiškinomės, nuo ko skauda dantukus, kas atsitinka jei jų tinkamai neprižiūrime ir nevalome. Po teorinės dalies ir diskusijų, į pagalbą pasitelkę dantų muliažą ir šepetėlį, visi praktiškai mokėmės taisyklingai valyti dantukus, kiek minučių ir kokiais judesiais reikia juos valyti, kokią pasirinkti dantų pastą ir kokį šepetėlį. Kiekvienas vaikas galėjo pats pamėginti valyti dantukus. 
Spalvinome piešinukus „Kas sveika ir kas nesveika dantukams“, klausėmės dainelės apie dantukus. Susitarėme, kad dantukai būtų sveiki ir gražūs, vaikučiai juos kruopščiai valys du kartus per dieną, ryte ir vakare, nevalgys daug saldumynų bei nesveiko maisto, negers nesveikų gėrimų, o pasmaližiavę praskalaus burnytę ir išsivalys dantukus.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Lina Gurejevaitė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content