AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
Previous
Next

JAUNIMO PATYRIMINĖ VEIKLA KARTU SU MUMIS

Š. m. birželio 13 d. Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure (toliau – Biuras) lankėsi Papilės gimnazijos moksleiviai mat pamokos vyko kitaip – kitoje erdvėje bei kitokiu pobūdžiu. Džiaugiamės galėdami pristatyti Biuro veiklą, supažindinti jaunimą su aktyvia fizine veikla – vaikščiojimu šiaurietiškomis lazdomis bei padėti įgyti naujų žinių sveikatinimo tema panaudojant vieną iš populiariausių interaktyvių mokymo metodų – protų mūšio varžytuves. 3 komandos galėjo išbandyti savo žinojimo lygį bei sužinoti to, ko dar nėra girdėję. Nugalėtojų komanda apdovanota Biuro įsteigtais prizais.

Š. m. birželio 15 d., Akmenės gimnazijoje jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (toliau – JPSPP) koordinatorė J. Jagminienė jaunimą supažindino su viena iš depresijos ir streso prevencinių priemonių – joga. Jaunimas noriai atliko jogos asanų (pratimų) komplektą, išbandė savo kūno lankstumą ir mobilumą, meditacijos metu paleido įtampą ir nuramino savo protą. Vėliau savo žinias apie sveikatą bei ligas galėjo įsivertinti surengtame protų mūšio turnyre. Iš viso varžėsi 5 komandos, o nugalėtojai buvo apdovanoti Biuro įsteigta dovana.

JPSPP koordinatorė Justina Jagminienė

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content