Liepos 30 d. įvyko pirmosios 65 m. ir vyresnių asmenų sveikatos stiprinimo bendruomenėje programos grupės projektinės veiklos apibendrinimas ir rezultatų aptarimas.
Susitikimo metu dalyviai pasidalijo savo patirtimi, įžvalgomis apie dalyvavimą programoje bei pateikė naudingų pasiūlymų, kaip būtų galima dar labiau patobulinti veiklas ateityje. Taip pat visi dalyviai užpildė Programos raštingumo įsivertinimo klausimyną, kuris padės įvertinti žinių ir įgūdžių pokytį.
Renginio pabaigoje vyravo šilta atmosfera – dalyviai palinkėjo vieni kitiems gražios likusios vasaros, geros sveikatos, aktyvumo ir energijos, kurių taip reikia siekiant visavertės kasdienybės.
Veiklos buvo organizuotos įgyvendinant projektą „Kompleksinių ir integruotų, moksliškai pagrįstų visuomenės sveikatos paslaugų prieinamumo užtikrinimas bei bazinių visuomenės sveikatos paslaugų teikimas tikslinėms grupėms“, finansuojamą valstybės biudžeto lėšomis.
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Skaistė Norvaišienė
