AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS Biudžetinė įstaiga, Kodas: 303259146

+370 690 54186

Mobilusis
El. paštas

Įgyvendintas projektas „Sveikatos kabinetų mokymo įstaigose aprūpinimas metodinėmis priemonėmis“

Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru įgyvendino projektą „Sveikatos kabinetų mokymo įstaigose aprūpinimas metodinėmis priemonėmis“, kurio pagrindinis tikslas – atnaujinti sveikatos kabinetus ir aprūpinti juos įvairiomis metodinėmis ugdymo priemonėmis, kurios skirtos mokyklų ir darželių ugdytiniams. Projektas finansuojamas 2014-2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto bei rajonų savivaldybių lėšomis.
Projekto metu buvo atlikti remonto darbai 8 ugdymo įstaigų sveikatos kabinetuose. Sveikatos kabinetai buvo aprūpinti reikiama kompiuterine įranga kokybiškesniam specialisčių darbui užtikrinti. Akmenės rajono ugdymo įstaigose ugdytiniams vedami užsiėmimai naudojant patyčių prevencijos, dienos ritmo, psichologinės sveikatos ugdymui skirtus žaidimų rinkinius. Įsigytos ir tokios priemonės, kaip interaktyvios smėlio dėžės, magnetinės lentos su mokomaisiais magnetiniais rinkiniais, įvairios ugdomosios edukacinės knygos, prevenciniai ir anatomijos modeliai. Šios priemonės buvo pasirinktos labai tikslingai, sveikatos priežiūros specialistės, dirbančios sveikatos kabinetuose ir vedančios užsiėmimus su naujomis priemonėmis pastebi didelį vaikų ir jaunimo susidomėjimą, įsitraukimą.
Pagrindinis šio projekto tikslas – siekis užtikrinti vaikų ir jaunimo gerovę, mokymo įstaigų sveikatos kabinetus aprūpinant metodinėmis priemonėmis. Kad tai pasiekti, Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai, pasitelkdami naujai įsigytas priemones, siekia ir sieks laiku identifikuoti rizikas ir ieškoti efektyvių sprendimo būdų šioms problemoms spręsti. Šis projektas padeda užtikrinti vienodą sveikatos stiprinimo bei išsaugojimo prevencinių veiklų prieinamumą savivaldybėse. Pasitelkiant turimas priemones, mokiniai ir darželių ugdytiniai yra skatinami rinktis sveiką gyvenimo būdą, vengti žalingų įpročių, sportuoti, aktyviai leisti laisvalaikį, rūpintis savo psichine sveikata ir, prireikus, ieškoti pagalbos. Tikimasi, kad tai padės sumažinti susirgimų ir ligų skaičių ateityje.

Kalendorius

Facebook puslapis

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Peržiūrėti daugiau
Priimti
EnglishLithuanianRussian
Registracijos forma
Skip to content